7 суперсил сучасного спілкування: все, що треба знати про тренди нової реальності

Сьогодні кожному треба бути трохи суперменом, аби залишатися сучасним та успішним. То як же не втрачати зв’язок зі світом?
Бути в тренді - це значить постійно бути на зв'язку. А для цього треба мати спеціальні суперсили.
Бути в тренді - це значить постійно бути на зв'язку. А для цього треба мати спеціальні суперсили. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

Світ стрімко змінюється: туристи вже мандрують у космос, а щоб керувати надважливими справами тепер можна навіть не виходити з власної кухні. Більшість сфер життя вже онлайн, а інтернет стає рушієм прогресу та диктує тренди нової реальності.

Аби залишатися на зв’язку зі світом, тепер треба бути більш гнучким, ніж раніше. А для цього – опанувати суперсили сучасного спілкування. Розповідаємо, які ж вони та як їх використовувати.

Суперсила #1

Мій дім – мій офіс

Ми живемо в епоху дистанційки. Щоби робити важливі справи, у 2021-му не обов’язково сидіти в офісі за незручним столом 5 днів на тиждень. Можна облаштувати робочий простір хоч на власному дивані вдома, аби лише це сприяло підвищенню продуктивності та надихало на нові звершення.

Хто б міг подумати, що історія Білла Гейтса, який у 1975-му заснував Microsoft не у просторому офісі, а в маленькому гаражі, більше не буде здаватися чудернацькою. Нині люди відкривають бізнес онлайн навіть на кухні власної квартири.

Головне, що потрібно для цього – стабільний та якісний домашній інтернет. Бо як інакше вчасно приєднатися до онлайн-конференції та поділитися ідеєю майбутнього крутого проєкту з командою?

Якісний домашній інтернет – суперсила, яка нині потрібна не лише для розваг, а й для роботи.
Якісний домашній інтернет – суперсила, яка нині потрібна не лише для розваг, а й для роботи. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

З Суперсилою "Домашній інтернет" від Київстар – це просто. Бо він має швидкість до 100 Мбіт/с та його можна підключити без додаткової плати. Достатньо лише активувати один із тарифів "ТВІЙ" на номері, залишити заявку на підключення цієї суперсили та дочекатися майстра, який підключить послугу.

Суперсила діє у татрифах та "ТВІЙ Оптимум" та контрактних тарифах "ВАШ" .

Суперсила #2

Найближче коло спілкування – увесь світ

Важливим наслідком дистанційки стало також те, що відстань "дім – робота" тепер може бути максимально великою. Ми можемо працювати з України на іноземні компанії чи навпаки – з-за кордону трудитися для українських. Так само наші родичі, друзі та знайомі з найближчого кола спілкування, тепер географічно можуть опинитися зовсім не близько. Світ стає тіснішим і дає все більше можливостей для розвитку кожному.

Бути на зв’язку за таких умов – не проблема, якщо ви маєте вигідні мобільні тарифи. Вони дозволяють з легкістю вирішити будь-які питання у режимі реального часу через слухавку та "телепортуватися" за лічені секунди хоч на інший континент.

Залишатися на зв'язку із найближчими, навіть коли вони далеко – надважлива суперсила.
Залишатися на зв'язку із найближчими, навіть коли вони далеко – надважлива суперсила. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

З Суперсилою "100 хвилин на інші мережі та за кордон" від Київстар можна щочотири тижні отримувати додатковий час для дзвінків на інші мобільні мережі по Україні та на номери Польщі, Італії, Німеччини, США та Канади, Чехії й інших країн. Для цього достатньо підключити основний тариф з нової лінійки та активувати Суперсилу.

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір", "ТВІЙ Оптимум", "ВСЕ РАЗОМ Максимум" та контрактних тарифах "ВАШ".

Суперсила #3

Декілька робіт – декілька телефонів

Багато сучасних людей не знають, що таке працювати на одній посаді. Бо розвиток інформаційних технологій та тренди мотивують стати крутим хардвокером. Найкращим профі у своїй сфері. Щоб у перспективі запустити свою власну "ракету", як-от Ілон Маск.

Один телефонний номер відразу у декількох смартфонах – суперсила для діяльних та ефективних.
Один телефонний номер відразу у декількох смартфонах – суперсила для діяльних та ефективних. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

Тож після основної роботи люди йдуть на курси, слухають вдома подкасти та водночас читають лекції. Колеги не дивуються, чому в них робіт постійно більшає, як і гаджетів. Але з подивом реагують, коли дізнаються, що у двох телефонах стоїть SIM-картка з тим самим номером та одним пакетом послуг.

Це можливо завдяки Суперсилі "SIM для другого телефона" від Київстар. Вона дозволяє користуватися всіма основними послугами з другою "сімкою" без доплат, з урахуванням пакету в основному тарифі.

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір" та "ТВІЙ Оптимум", "ВСЕ РАЗОМ Максимум" та контрактних тарифах "ВАШ".

Суперсила #4

Навчатися і розвиватися у кілька кліків

З початком пандемії школярі зрозуміли: не обов’язково ходити до навчального закладу, щоб стати освіченим. Важливо вдома мати планшет, який буде шкільною дошкою та онлайн-вчителем.

Як і любителі івентів, які називають екран ноутбука майданчиком для концерту. Люди з хобі також залишаються в активі. Вони навчаються грі на музичних інструментах через застосунки або ж тестують спорткари в іграх.

А директори провідних компаній керують командою, сидячи перед екраном лептопа в пухнастих капцях. Найважливіше – мати потужний інтернет в ноутбуці чи планшеті, щоб задовольнити всі "хочу" у кілька кліків.

Планшет з інтернетом без доплат – дуже важлива суперсила для тих, хто навчається та постійно розвивається.
Планшет з інтернетом без доплат – дуже важлива суперсила для тих, хто навчається та постійно розвивається. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

З Суперсилою "SIM для планшета" від Київстар це просто: ви зможете користуватися вашим мобільним інтернетом з другою SIM-карткою в додатковому гаджеті без доплат (за умови активації основного тарифу).

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір" та "ТВІЙ Оптимум", "ВСЕ РАЗОМ Максимум" та контрактних тарифах "ВАШ".

Суперсила #5

Приватний кінотеатр та власне ТБ для кожного

Постійно змінюється не лише наша робота та навчання, а й дозвілля. Люди у ХХІ столітті щодня "споживають" новий контент. Кіно, серіали та шоу також стають джерелом трендів та новинок. Згадайте лише перший сезон серіалу "Гра в кальмара", що став окремим суспільним явищем. Він мотивує не пропускати нових серіалів, які формують тренди.

Але як обрати серед всього різноманіття контенту той, що зацікавить усіх одразу вдома та не посварить родину у битві за пульт від телевізора? Хороша новина – воювати за блакитний екран більше не треба. Бо сучасні технології дозволяють дивитися ТБ хоч з п’яти пристроїв водночас.

Доступ до сотні каналів, тисяч фільмів, серіалів та шоу – суперсила для кожного члена сім'ї.
Доступ до сотні каналів, тисяч фільмів, серіалів та шоу – суперсила для кожного члена сім'ї. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

У цьому допоможе Суперсила "Київстар ТБ". Вона надає можливість дивитись понад 300 каналів, 20 000 фільмів та серіалів. Увесь контент – ліцензійний. Для активації достатньо приєднати Суперсилу до нового тарифу, завантажити додаток та дивитися контент відразу на кількох пристроях – телевізорі з функцією Smart TV, смартфоні, планшеті, комп'ютері та ноутбуці.

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір", "ТВІЙ Оптимум" та контрактних тарифах "ВАШ".

Суперсила #6

Свідоме споживання відео

Свідоме споживання – тренд сучасності. Перед покупкою продукту люди аналізують не лише свою потребу, а і її вплив на планету. Бо сучасні тренди дотичні до збереження та процвітання навколишнього середовища.

Люди намагаються використовувати менше пластику та купувати мінімум одягу, але якісного. А ще придбати екоавто, щоб зменшити кількість викидів в атмосферу. Свій вибір та свідому позицію називають трендовою фразою Less is more. Тож вони не лише позитивно впливають на екологію, але й економлять бюджет.

Але мінімалізм складно втілити у життя, коли йдеться про споживання відеоконтенту. Переглядом відео у транспорті, під час прогулянки у парку чи навіть пробіжки на стадіоні вже нікого не здивуєш. То як же на цьому заощадити гігабайти?

Гігабайти не списуються, коли ви дивитеся відео – як ви раніше жили без цієї суперсили?
Гігабайти не списуються, коли ви дивитеся відео – як ви раніше жили без цієї суперсили? / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

Вихід є! Разом із Суперсилою "Відео на ходу" від Київстар. Гігабайти не будуть списуватися з рахунку, коли ви користуєтеся YouTube, Київстар ТБ, MEGOGO, Netflix, Apple TV та іншими застосунками. І як ви раніше без цього жили?

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір" для передплати та "ВАШ Вибір" для контрактних абонентів.

Суперсила #7

Інтернет, що ніколи не закінчується

Люди жодного дня не уявляють без інтернету. Бо застосування інформаційних технологій дозволяє їм заявити про себе, поліпшити навички та заводити знайомства онлайн. Але є моменти, коли мегабайти закінчуються та наступають "темні часи".

Знайомо, коли поспішаєте на ділову зустріч та вмикаєте Google Maps, щоб дістатися до бізнес-центру, а інтернет закінчився? Чи в аеропорту, коли хочете завантажити ПЛР-тест, а WiFi не працює? У такі моменти відчуваєш себе безсилим та роздратованим. Бо запланований ідеальний день пішов не за планом.

Додаткові безкоштовні гігабайти – суперсила, яка виручить у найважливіші моменти.
Додаткові безкоштовні гігабайти – суперсила, яка виручить у найважливіші моменти. / Фото: Інфографіка Life Сьогодні

Виручить у таких історіях додатковий трафік, за який не треба доплачувати.

Його дає Суперсила "5 ГБ" від Київстар. Ви можете отримувати щочотири тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету. Щоб мати інтернет, що не закінчиться у найважливішу мить, треба лише налаштувати один із тарифів нової лінійки.

Суперсила діє у тарифах "ТВІЙ Вибір" та "ТВІЙ Оптимум".

Чого очікувати від трендів сучасності далі?

Зміни – ось головний тренд, до якого треба бути готовими. Навіть тренди тепер змінюються максимально швидко. Тож, щоб слідкувати за ними, варто бути мобільними, мотивованими, гнучкими та постійно залишатися на зв’язку. Справжня Суперсила сучасної людини – не ховатися від світу, а з радістю приймати його нові виклики.

Суперсила від Київстар – це послуга на вибір, її користувач підключає до основного тарифу нової лінійки безоплатно. Він апгрейдить тарифний план з огляду на власні потреби та лайфстайл. І може хоч щомісяця тестувати нову Суперсилу за 0 гривень та вдосконалювати тариф, який буде відповідати його вимогам.

Опануйте одну з Суперсил від Київстар просто зараз із приємним бонусом. До кінця 2021 року триває акція, за якою майже кожен абонент передплати та контракту, а також з тарифами "Все разом", зможе підключити одну Суперсилу на вибір.

Реклама на segodnya.ua Реклама
головне
Герої не вмирають!

Позивний “Депутат”... Сергій Компанієць - старшина роти 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Воював на передовій з 2014 року. Хлопці називали 47-річного старшину батьком, бо він допомагав і вчив кожного. Загинув у бою під Ізюмом, прикриваючи побратимів. Його 16-річний син пішов вчитись у військовий коледж…

Історія героя
Валюта
Курс гривні сьогодні

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

40.69

Євро (€)

43.89

статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

66232.53

Cardano (ADA)

0.41

Bitcoin Cash (BCH)

430.73

Ethereum Classic (ETC)

25.44

Litecoin (LTC)

79.43

Theta (THETA)

1.69

ЗАПРАВКИ
Паливо сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
56,97
56,54
49,56
27,55
57,01
54,51
52,01
24,98
57,36
56,30
52,66
25,59
58,79
56,99
55,09
27,48
59,00
57,00
51,90
26,23
61,88
59,41
55,49
27,66
61,99
59,99
55,99
27,97
61,99
59,99
55,99
27,98
62,99
60,99
56,99
27,98
-
53,05
49,75
25,27

Калькулятор зарплати

Калькулятор зарплати

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти