Сокіл став володарем Кубка України з хокею

Це другий Кубок України в історії київської команди

6 січня у столичному Палаці спорту пройшов фінальний матч Кубка України з хокею, в якому за головний трофей боролися "Сокіл", титульним спонсором якого є Parimatch Ukraine, та "Кременчук". Гра вийшла цікавою та гідною фіналу, але у підсумку кияни не залишили шансів супернику – 4:1.

Сокіл повів у рахунку вже на початку першого періоду, відзначився Антон Рубан, у другому періоді Єлісеєнко подвоїв перевагу, а у третьому справу завершили Міхнов і той таки Рубан. І лише після цього "Кременчук" зміг закинути свою єдину шайбу, її автором став Казьянін.

Все могло скластися й інакше. Зокрема, після двох поспіль вилучень у "Сокола". Але кияни тоді змогли вистояти. Треба віддати належне і "Кременчуку", попри рахунок його гравці ні на мить не припиняли спроби відігратися та ні в чому не поступалися супернику. Гра вийшла досить жорстка, так сильно кожна з команд хотіла здобути трофей.

До речі, для "Соколу" Кубок України став другим в історії. Це досить непогане досягнення для команди, яка повернулася до вболівальників після тривалої паузи лише півтора року тому. Можна не сумніватися, що кияни на цьому не зупиняться і подарують нам ще немало яскравих перемог як у внутрішніх змаганнях, так і на міжнародній арені.